اشتباهات رایج در چیدمان مبل‌های تخت شو

اشتباهات رایج در چیدمان مبل‌های تخت شو

اشتباهات رایج در چیدمان مبل‌های تخت شو

اشتباهات رایج در چیدمان مبل‌های تخت شودر چیدمان این نوع از مبل‌ها اگر به چند نکته آسان و کاربردی توجهی نکنید، بعداً پشیمان خواهید شد. اگر هنوز برای جلوی مبل تخت شو، میز مناسب را انتخاب نکرده‌اید، به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان نباید میز‌های سنگین بخرید. میز جلوی مبل را تا حد امکان کوچک و سبک در نظر بگیرید. با این وجود اگر میز بزرگ در خانه دارید و نمی‌خواهید دوباره برای خرید میز هزینه کنید، بهتر است فاصله میز با مبل را تا حد ممکن زیاد کنید.

یکی دیگر از اشتباهات رایج در خرید کاناپه تخت شو آن است که برخی جنس پارچه مبل را از چرم در نظر می‌گیرند. چرم نوعی پارچه است که به راحتی گرما را به خود جذب کرده و نگه می‌دارد. بنابراین هر چقدر هم که روی کاناپه ملحفه بکشید باز هم بعد از مدتی احساس گرما خواهید داشت. بهتر است به طور کلی از خرید مبل تختخواب شو چرمی خودداری کنید.

بهترین روش برای چیدمان مبل تختخواب شو

  • جای مناسب را انتخاب کنید!

جایی که برای مبل تخت شو انتخاب می‌کنید، باید فضای کافی برای باز شدنشان را داشته باشد. واضح است که این مبل‌ها با تبدیل شدن به تختخواب فضای بیشتری از خانه را اشغال می‌کنند. بنابراین اگر فضای مناسب برای آن‌ها را در نظر نگیرید، نمی توانید به راحتی از قسمت تختخواب­شان استفاده کنید.

  • توجه به جزئیات

مبل تخت شو را می‌توان در اکثر اتاق‌ها مانند اتاق خواب و یا پذیرایی قرار داد. اگر تمایلی ندارید که دیگران در نگاه اول بدانند که مبلتان تختخواب شو است، باید در چیدمان و دکور کردن آن به جزئیات توجه کنید. با توجه به این که هر مدل از این کاناپه‌ها به شیوه خاصی باز شده و به تخت تبدیل می‌شوند، دستورالعمل‌های متفاوتی برای چیدمان آن‌ها وجود دارد. یکی از بهترین شیوه‌ها برای چیدمان مبل‌های تختخواب شویی که از قسمت پشتی باز می‌شوند، خم می‌شوند و یا زیپ دارند، آن است که پشت این مبل‌ها را به دیوار بچسبانید که زیپ و یراق آلات موجود در پشتشان دیده نشود.

یکی دیگر از نکات مهم درباره دکور کردن جزئیات این مبل‌ها آن است که رویشان را با تعداد زیادی کوسن بپوشانید. استفاده از وسایلی مانند آباژور‌های خاص، میزهای زیبا و تابلو‌هایی که با دکوراسیون هماهنگ هستند هم می‌تواند جلوه این مبل‌ها را در فضا بیشتر کند.

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   اخبار و مقالات
  •   تاریخ انتشار :  2022/01/02
  •   آخرین بروز رسانی مطلب :  2022/01/04
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.