خرید مبل تختخوابشو با تم رنگی خنثی

خرید مبل تختخوابشو با تم رنگی خنثی

خرید مبل تختخوابشو با تم رنگی خنثی

خرید مبل تختخوابشو با تم رنگی خنثیرنگ های خنثی مانند رنگ های طوسی ، خاکستری ، دودی و رنگ های دسته کرم ، بژ و شیری ، نقره ای ، پلاتینی ، کرومی و شنی ، رنگ هایی هستند که به عنوان رنگ های بی طرف و خنثی در دکوراسیون و به عنوان رنگ های زمینه کاربرد فراوانی دارند. این رنگ ها برای انتخاب یک مبل تختخوابشو نیز بسیار مناسب هستند.

ممکن است شما هم بخواهید از یک مبل تختخوابشو در فضاهای رسمی استفاده کنید اما دلتان نخواهد تا کسی متوجه آن شود. بنابراین می توانید از یک مبل تختخوابشو با تم رنگی خنثی برای فضاهای رسمی خود استفاده نمایید. شما می توانید در تایم هایی که از کار خلاص شده اید و زمان استراحت شماست یا نیازمند زمانی برای صرف نهار خود دارید می توانید مبل تختخوابشوی خود را باز کرده و یک استراحت کوتاه و مفید انجام دهید.

اگر شما نیز در فضاهای رسمی خود مهمانان ویژه ای دارید، میتوانید از تم های رنگی رسمی تری برای این فضاها استفاده کنید تا این تضاد در فضای کاری شما مشهود نباشد. این امر که استفاده از مبل تخت خواب شو برای محیط کار یک نیاز اساسی به شمار می آید بر هیچ کس پوشیده نیست، بنابراین با یک تم رنگی ساده می توانید این موضوع را از نگاه اول دور کنید.

اگر تمایل به استفاده از رنگ های خنثی به تنهایی دارید ، می توانید برای جلب توجه و افزایش زیبایی فضا از پارچه های طرح دار و یا از تلفیق سبک های دکوراسیون و اجزای دکوری و یا از تُناژ های متفاوت چوب برای زیبایی بیشتر استفاده نمایید. همچنین استفاده از بافت ایده ای هوشمندانه برای روح و گرما بخشیدن به فضاست تا فضا را از بی رنگی خارج شده و سبب یکنواختی و ایجاد فضایی کسالت بار نشود.

رنگ های خنثی در بعضی موارد تلفیقی از رنگ ها هستند و یا ته زمینه رنگ های دیگر را در خود دارند برای مثال در رنگ بژ ممکن است سایه هایی از صورتی ، قهوه ای مایل به زرد و یا طلایی وجود داشته باشد و یا سفید ممکن است کمی عاجی ، زرد ، صورتی یا هلو در خود داشته باشد اما در همه موارد از رنگ های خنثی به دو روش می توان در دکوراسیون بهره گرفت اولین روش کاربرد آن ها به تنهایی برای ایجاد فضایی ملایم و لطیف و یا در روش دوم استفاده به عنوان پس زمینه رنگ های فضا و استفاده از رنگ های متضاد برای ایجاد کنتراست رنگی می باشد.

  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

مطالب مرتبط