سبک دکوراسیون سنتی شرق دور

سبک دکوراسیون سنتی شرق دور

سبک دکوراسیون سنتی شرق دور

سبک دکوراسیون سنتی شرق دور

اولین قدم برای شروع طراحی داخلی، داشتن اطلاعاتی درباره انواع مختلف سبک‌های دکوراسیون است؛ چرا که سبک‌های مخلفی مانند مدرن، مینیمال، اسکاندیناوی، صنعتی و… تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند و هر شخصی بایستی با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کند.
منظور از شرق دور، سرزمین‌هایی مانند چین و ژاپن هستند. دکوراسیون سنتی این سرزمنین‌ها بسیار ساده طراحی شده و این سادگی نمایانگر سبک زندگی فروتنانه و به دور از تجملات مردمان این سرزمین‌ها است. میزها و صندلی‌های کوتاه و مربع شکل، تشک به جای تخت، درب‌ها و پنجره‌های کشویی و نقوش مینیاتوری ژاپنی همگی احساس نوستالژیک فیلم‌های شرقی را تداعی می‌کنند.

این سبک دکوراسیون، به خاطر استفاده از لوازم و عناصر گوشه‌دار، بسیار نزدیک به سبک‌های دکوراسیون مدرن است. همچنین پالت رنگ به کار برده شده در این سبک دکراسیون بیشتر از رنگ‌های خنثی تشکیل شده است. البته می‌توان مانند تصویر زیر از رنگ‌های گرم هم در این پالت استفاده کرد.

دکوراسیون سرزمین‌هایی مانند چین و ژاپن یا دکوراسیون سنتی شرق دور که بسیار ساده طراحی شده و این سادگی نمایانگر سبک زندگی فروتنانه و به دور از وسایل زینت و آرایش مردمان چین و ژاپن است. سبک دکوراسیون سنتی شرق دور از تشک به جای تخت ، میزها و صندلی‌های کوتاه و مربع شکل ، نقوش مینیاتوری ژاپنی ، درب‌ها و پنجره‌های کشویی . این سبک دکوراسیون به خاطر استفاده از لوازم و عناصر گوشه‌دار بسیار نزدیک به سبک‌های دکوراسیون مدرن است

  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

مطالب مرتبط