سبک دکوراسیون هالیودی

سبک دکوراسیون هالیودی

سبک دکوراسیون هالیودی

همانطور که از نامش پیداست سبک دکوراسیون هالیودی باید نمایی از ترکیب لوکس و مدرن باشد ، درست همان صحنه ی پرزرق وبرقی که در اوج دوران فیلم سازی ظهور کرد.

دکوراسیون هالیوودی

برای مقدمه معرفی این سبک دکوراسیون هالیودی داخلی باید بگوییم که در آن از سبک های دیگر (چینی گرایی، نئوکلاسیک، آرت دکو و مدرن) نشانه هایی دیده می شود، ولی این سبک مخلوطی از همه سبک ها نیست و جذابیت این سبک، ریشه در فضای کامل و ظرافت بی عیب و نقص آن دارد و در آن تمام فضاها مشغول جلوه گری و خودنمایی هستند و هر فضایی شایستگی آویزان کردن یک لوستر کریستالی مجلل را دارد.

بیشتر بخوانید : سبک دکوراسون ساحلی

با توجه به ریشه عصر طلایی فیلم سازی و طراحی های پایه بالای آن، سبک داخلی نیز به عنوان هالیوود گلم معروف است که تماماً درام و پر زرق و برق است و نمونه های دیگری که بع، سبک های دیگر از جمله دکور هنری، طراحی مدرن و چینیگرایی و هر چیزی که حس تجملگرایی را می گیرد، مربوط می شود.

سبک سلطنتی هالیوود با ظرافت و شخصیت مشخص می شود و به روابط اجتماعی گسترده نیز کمک می کند. اتاق ها اغلب یک پایه سیاه و سفید دارند و یک انتخاب دقیق از رنگ های قوی در آن ها وجود دارد. نوارهای عریض و الگوهای هندسی، اغلب ظاهری به خود می گیرند، اما طرح های پیچیده و نقش و نگارهای الهام گرفته شده از آسیا نیز جایگاه خودشان را دارند.

عاشقان بالقوه سبک دکوراسیون هالیودی بسیار ساده هستند. اگر از اجرا در تولیدات نمایشی لذت می برید، یا از طرفداران سینمای کلاسیک هستید، و چندین آهنگ نمایشی و به همه چیزهای فریبنده و زیبا علاقه داشته باشید، این درباره شما صدق می کند .

جزئیات زیادی وجود دارند که می توانید اضافه کنید تا باعث شود منزل تان احساسی شبیه به یک ستاره هالیوودی داشته باشد. فقط به خاطر داشته باشید، مهمان ها و گفتگو ها باید در خط مقدم فضای زندگی شما باشند، نه مبلمان. مبلمان و لوازم کوچک و کم منزل و لوازم جانبی به اندازه، برای اتاق نشیمن شما مناسب خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *